Haber

Dilan Polat’ın son durumu ne? Dilan Polat ve Engin Polat’a son dakikada ne oldu?

Dilan Polat Son durum nedir? Sorusu farklı kaynaklardaki haberleri takip ederek vatandaşların gündemine oturdu ve arama motorlarında sorgulandı. Dilan Polat ve şirketleri arandı Engin Polat ‘ ile ilgili güncel detaylar merak konusu. Peki Dilan Polat’ın son durumu ne? Son dakikaDilan Polat ve Engin PolatNe oldu ?

DİLAN POLAT’IN SON DURUMU NE?

Karapara aklama suçundan soruşturmaya tabi tutulan Engin Polat ve eşi Dilan Polat, operasyon sırasında gözaltına alındı. Polat çiftinin yanı sıra aile bireylerinden de gözaltına alınan çok sayıda şüpheli, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine götürüldü. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Kabahatler Şube Müdürlüğü tarafından evlerinde gözaltına alınan Polat çifti ve beraberindekiler, işlemleri için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi’ne getirildi.

Polat çiftiyle birlikte gözaltına alınan Sıla Doğu, Kürşat Polat ve Ahmet Gün, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Engin Polat ve Dilan Polat hakkında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” uyarınca dava açtı. Spor“Yarışmalarda bahis ve şans oyunlarının düzenlenmesine ilişkin kanunları ihlal etmek” suçundan soruşturma başlatılırken, şirketlerinde yapılan aramalarda dijital cihazlara ve defterlere el konuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu