Haber

Şahinbey Belediyesi Spor Kulübü Ampute Futbol Takımına 1,7 Milyon TL ödül verilecek

Ampute Futbol Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Şahinbey Belediyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında SporAmpute Futbol Takımı sporcularına ve teknik personeline toplam 1 milyon 700 bin lira ödül verilmesine karar verildi.

Bu ay yapılan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda alınan önemli kararlardan biri de spor kenti Gaziantep’in başarılı sporcularından oluşan şampiyon ampute takımına ödül verilmesi oldu. Karara göre her sporcu ve teknik personele para ödülü verilecek. Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı Devir Teslim Toplantısı İkinci Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda gündeme getirilen ek maddeyle Şahinbey Belediyesi Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı sporcu ve teknik ekibine toplam 1 milyon 700 bin lira ödül verilmesine karar verildi. 2023 yılında düzenlenen Ampute Şampiyonlar Ligi’nde şampiyon oldu.

Karara göre, Türkiye’yi ve Gaziantep’i büyük başarılarıyla onurlandıran ampute futbolculara ve takımın teknik ekibinde yer alan 17 kişiye kişi başı 100 bin lira ödül verilecek. – GAZİANTEP

haber-seyhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu